Samsung 108cm (43 inch) Full HD LED TV - UA43T5310AKXXL
Brand : SAMSUNG
COLOR :
Price :
Basic_price_with_tax :
Offer_price_with_tax :
Stock :
  • 50
This Field is required.
About this item
Since the evolution of the TV, man has been fascinated by the device. After CRT TV’s Thin tubes are ruling the market today. This Samsung 1m 08cm (43") T5310 Smart FHD TV UA43T5310AKXXL features a undefined display for your viewing pleasure. The Aspect Ratio of this screen is 16:09 to meet the latest standards and consumes undefined as power (when running). Other features of this TV include Enlarge. Also, the total speaker output of this TV is 20 W.