Sansui 109 cm (43 inch) Ultra HD (4K) LED Smart Android TV (JSW43ASUHD)
Brand : SANSUI
WEIGHT :
  • 6 KG
Price :
Basic_price_with_tax :
Offer_price_with_tax :
Stock :
  • 50
This Field is required.
About this item
Screen Size 43 Inches Brand Generic Supported Internet Services YouTube Display Technology LED Resolution 4K Refresh Rate 60 Hz Model Name SANSUI LED Mounting Hardware 1N TV, 1N User Manual, 1N Warranty Card, 1N Remote Control, 2N Base stand, 4N Screws, 2N Batteries, 1N Power Cord, 1N Mini AV Cable, 1N Wall Mounting Set1N TV, 1N User Manual, 1N Warranty Card, 1N Remote Control, 2N Base stand, 4N Screws, 2N Batteries, 1N Power Cord, 1N Mini AV Cable, 1N Wall Mounting Set See more Connector Type Bluetooth, Wi-Fi Mounting Type Table Mount About this item Supported Apps: Netflix + Hotstar + YouTube Operating System: Android (Google Assistant in-built) Resolution: Ultra HD (4K) 3840 x 2160 Pixels Sound Output: 20 W Refresh Rate: 60 Hz 2 Year Comprehensive Warranty on Product and Additional 1 Year on Panel