Jaquar Shower Arm SHA-CHR-479L450
Brand : JAQUAR
LENGTH :
  • 450 MM
Price :
Basic_price_with_tax :
  • 1151
Offer_price_with_tax :
  • 990
Stock :
  • 50
This Field is required.
About this item
Shower Arm ø20mm & 450mm Long Round Shape with 90˚ Bend for Wall Mounted Showers with Flange
1 Year Warranty
10 Years Warranty
Cash on Delivery
Pay On Delivery
Returns Policy
Returnable
( Warranty Policy )
NMK Delivered
Specifications
  • Item Number
  • Brand
  • Product type
  • Finish
  • Size
  • Model
  • SKU-466330
  • : JAQUAR
  • : Shower Arm
  • : chrome
  • : 20 mm
  • : SHA-CHR-479L450
Deliver to -
Quantity
In Stock
  • Sold by NMK95V
  • Fulfilled by Newmarketkart
Product Information
  • Brand
    JAQUAR
  • Product type
    Shower Arm
  • Finish
    chrome
  • Size
    20 mm