Jaquar Shower Arm SHA-CHR-479L600
Brand : JAQUAR
LENGTH :
  • 600 MM
Price :
Basic_price_with_tax :
  • 1399
Offer_price_with_tax :
  • 1250
Stock :
  • 100
This Field is required.
About this item
Shower Arm ø20mm & 600mm Long Round Shape with 90˚ Bend for Wall Mounted Showers with Flange