JAQUAR Concealed Flush Valve Complete FLV-CHR-1051L300
Brand : JAQUAR
COLOR :
LENGTH :
  • 300 MM
Price :
Basic_price_with_tax :
  • 7000
Offer_price_with_tax :
  • 6230
Stock :
  • 10
This Field is required.
About this item
Concealed Flush Valve Complete with 32mm Size Control Cock & 300mm Long Operating lever
1 Year Warranty
10 Years Warranty
Cash on Delivery
Pay On Delivery
Returns Policy
Non-Returnable
NMK Delivered
Specifications
  • Item Number
  • Brand
  • Product type
  • Finish
  • Length
  • Model
  • SKU-902631
  • : JAQUAR
  • : Concealed Flush Valve
  • : chrome
  • : 300 mm
  • : FLV-CHR-1051L300
Deliver to -
Quantity
In Stock
  • Sold by NMK95V
  • Fulfilled by Newmarketkart
Product Information
  • Brand
    JAQUAR
  • Product type
    Concealed Flush Valve
  • Finish
    chrome
    300 mm