Jaquar Shower Arm SHA-CHR-479L300S
Brand : JAQUAR
SIZE :
  • 20 MM
Price :
Basic_price_with_tax :
  • 900
Offer_price_with_tax :
  • 830
Stock :
  • 100
This Field is required.
About this item
Shower Arm ø20mm & 300mm Long Round Shape with 90º Bend For Wall Mounted Showers with Flange