JAQUAR Waste coupling ALD-CHR-709L130
Brand : JAQUAR
COLOR :
HEIGHT :
  • 130 MM
Price :
Basic_price_with_tax :
  • 625
Offer_price_with_tax :
  • 561
Stock :
  • 10
This Field is required.
About this item
Waste Coupling 32mm Size Half Thread with 130mm height
1 Year Warranty
10 Years Warranty
Cash on Delivery
Pay On Delivery
Returns Policy
Non-Returnable
NMK Delivered
Specifications
  • Item Number
  • Brand name
  • Product type
  • Finish
  • Size
  • Model
  • SKU-581046
  • : JAQUAR
  • : Waste coupling
  • : chrome
  • : 32MM