Jaquar Shower arm -Black matt (SHA-BLM-479L450)
Brand : JAQUAR
COLOR :
LENGTH :
  • 450 MM
Price :
Basic_price_with_tax :
  • 1674
Offer_price_with_tax :
  • 1440
Stock :
  • 9
This Field is required.
About this item
Brand : JAQUAR Series : SHA Color : Black Matt Model : SHA-BLM-479L450 Shower Arm 20mm & 450mm Long Round Shape With 90 Degree Bend For Wall Mounted Showers With Flange