JAQUAR Basin Waste Coupling ALD-CHR-705L130
Brand : JAQUAR
COLOR :
SIZE :
  • 32 MM
Price :
Basic_price_with_tax :
  • 625
Offer_price_with_tax :
  • 561
Stock :
  • 20
This Field is required.
About this item
Waste Coupling 32mm Size Full Thread with 130mm height
1 Year Warranty
10 Years Warranty
Cash on Delivery
Pay On Delivery
Returns Policy
Non-Returnable
NMK Delivered
Specifications
  • Item Number
  • Brand
  • Product type
  • Finish
  • Size
  • Model
  • SKU-806168
  • : JAQUAR
  • : Waste Coupling
  • : chrome
  • : 32 mm